Pokoje Rubbens

Do Państwa dyspozycji 119 miejsc w 54 pokojach. Znajdują się tu 43 pokoje dwuosobowe i 11 trzyosobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem.

Home / Hotel / Pokoje Rubbens

Pokoje hotelowe w Toruniu

Pokoje Rubbens

Hotel Rubbens oddaje do Państwa dyspozycji 119 miejsc w 54 pokojach. Znajdują się tu 43 pokoje dwuosobowe i 11 trzyosobowych. Każdy z nich wyposażony jest w łazienki z prysznicem oraz pojedyncze łóżka, które łączymy na życzenie gości. Pokoje są czyste i przytulne tak, by zapewnić Państwu wygodę i miły pobyt. Rubbens & Monet to doskonały hotel na nocleg podczas wizyty w Toruniu. Bezpłatne usługi dostępne w pokojach i na terenie hotelu:

♦ Internet WI-FI,

♦ Parking,

♦ Strefa AQUA – basen, jacuzzi – 1,5 godziny gratis!

Szczegóły o cenach pokoi hotelowych, znajdują się w panelu rezerwacji online.

Akceptujemy wyłącznie małe zwierzęta domowe, o wadze do 5 kg. Koszt pobytu zwierzęcia wynosi 40zł za dobę. Psy na terenie hotelu mogą przebywać tylko i wyłącznie na smyczy i kagańcu. Za wszelkie szkody spowodowane przez zwierzę odpowiedzialny jest jego właściciel. Do pobytu ze zwierzętami przeznaczone są tylko pokoje typu: Classic Rubbens oraz Standard Monet.

POKOJE EKO! Jako jedni z pierwszych w Polsce oferujemy, na życzenie Gości, pokoje EKO czyli pozbawione wszelkich urządzeń emitujących promieniowanie, które może być szkodliwe, takich jak odbiornik TV, monitory itp. Prawdziwy odpoczynek tylko w Pokoju EKO.

Jednocześnie informujemy, że Goście mogą bezpłatnie wypożyczyć odbiorniki TV na czas pobytu.