Restauracje

Restauracja Rubbens & Monet to miejsce, gdzie "dobry smak" nabiera nowego znaczenia.

Home / Gastronomia / Restauracje

Zakosztuj naszych smaków…

Restauracja

Restauracja hotelu Monet słynie z wyjątkowych, wyśmienicie przygotowanych dań w rozsądnych cenach. Wirtuozi zajmujący się przygotowaniem naszych dań doskonale wiedzą, jak skomponować ze sobą różne składniki, by łączyły się w wyjątkową całość, dającą niezapomniany efekt.

Restauracja w budynku Monet jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 13.00 – 22.00 oraz w niedzielę od 12.00 do 20.00.

W restauracji Monet zetkną się Państwo ze sztuką w najlepszym smaku.  Jasne i ciepłe wnętrza w połączeniu z bogactwem smaków pozwalają zapomnieć o upływie czasu oraz otworzyć się na podróż w nowe, nieznane, a zarazem ekscytujące obszary kulinarnych doznań. Z restauracji roztacza się widok na piękny ogród. W ciepłe dni zachęcamy do można zrelaksować się także na tarasie.

 

 

Pani Lidia z Inowrocławia

„W ubiegłym tygodniu odwiedziliśmy restaurację w hotelu Monet. Na początek zaskoczyła nas bardzo oryginalna, wyszukana karta. Dania okazały się przepyszne! W końcu ktoś zastosował się do rad Pani Gessler, stworzył pyszne, ciekawe, krótkie i dobre jakościowo menu. Obsługa sympatyczna, ogólne wrażenie bardzo dobre. Polecamy!”

Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją organizacji wesel, imprez okolicznościowych, cateringu bądź konferencji.

Doskonałym pomysłem na zorganizowanie spotkania towarzyskiego w gronie firmowym bądź rodzinnym jest także grill. Dysponujemy zadaszoną wiatą grillową, która zmieści przy stołach nawet 200 osób.