Informacje

Gościność jest sztuką

Home / Hotel / Informacje

Monet & Rubbens – Hotel w Toruniu

Noclegi, wesela, konferencje i SPA

Hotel Monet    w Łysomicach pod Toruniem polecany jest szczególnie dla osób szukających lokalizacji wśród pięknej zieleni i ogrodów. Kompleks otoczony jest lasem i znajduje się przy drodze krajowej 91, dzięki czemu dojazd do obiektu jest bardzo prosty.

Dzięki swojej lokalizacji hotel Monet jest wręcz idealnym miejscem do wypoczynku, organizacji, konferencji, szkoleń, wesel lub innych uroczystości rodzinnych.

Hotel Monet  posiada ponad 160 miejsc noclegowych w 57 pokojach i apartamentach .  Wszystkie pokoje są przytulne i komfortowe. Przestrzegamy najwyższych standardów czystości, nie tylko w pokojach, ale także w całym obiekcie. Standardowym wyposażeniem wszystkich pokoi jest łazienka.

Monet   to także duże  centrum konferencyjne koło  Torunia . Dostępnych jest tu 5 sal konferencyjnych o powierzchni ponad 1700 m2 (największa sala ma powierzchnię blisko 700 m2 i jest w stanie pomieścić ponad 500 osób w ustawieniu bankietowym).

W trosce o komfort gości zapewniamy bezpłatny parking, dostęp do Internetu i wiele innych udogodnień.

Jeśli pragniecie Państwo przekonać się jak wygląda prawdziwa sztuka gościnności to serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego kompleksu hotelowego.