Informacje

Gościność jest sztuką

Home / Hotel / Informacje

Rubbens & Monet – Hotel w Toruniu

Noclegi, wesela, konferencje i SPA

Hotel Rubbens & Monet w Łysomicach pod Toruniem polecany jest szczególnie dla osób szukających lokalizacji wśród pięknej zieleni i ogrodów. Kompleks otoczony jest lasem i znajduje się przy drodze krajowej 91, dzięki czemu dojazd do obiektu jest bardzo prosty.

Dzięki swojej lokalizacji Rubbens & Monet jest wręcz idealnym miejscem do wypoczynku, organizacji, konferencji, szkoleń, wesel lub innych uroczystości rodzinnych.

Hotel Rubbens & Monet posiada ponad 300 miejsc noclegowych w 111 pokojach i apartamentach (54 pokoi w budynku Rubbens i 57 w budynku Monet). Wszystkie pokoje są przytulne i komfortowe. Przestrzegamy najwyższych standardów czystości, nie tylko w pokojach, ale także w całym obiekcie. Standardowym wyposażeniem wszystkich pokoi jest łazienka.

Rubbens & Monet to także największe w okolicach Torunia centrum konferencyjne. Dostępnych jest tu 8 sal konferencyjnych o powierzchni ponad 1700 m2 (największa sala ma powierzchnię blisko 700 m2 i jest w stanie pomieścić ponad 500 osób w ustawieniu bankietowym).

W trosce o komfort gości zapewniamy bezpłatny parking, dostęp do Internetu i wiele innych udogodnień.

Rubbens & Monet składa się z 2 obiektów położonych obok siebie. Budynki połączone są przejściem nadziemnym. Każdy z nich posiada swój własny klimat.

Zapraszamy do zapoznania się z indywidualnym charakterem każdego z nich.

Jeśli pragniecie Państwo przekonać się jak wygląda prawdziwa sztuka gościnności to serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego kompleksu hotelowego.