Opinie Naszych Gości

Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo nasz hotel.

Home / Hotel / Opinie Naszych Gości

Rekomendacje

Opinie o hotelu Rubbens & Monet

Na tej stronie poznają Państwo opinie o hotelu Rubbens & Monet pozostawione przez gości. Gorąco zachęcamy do zamieszczenia ocen z pobytu w hotelu Rubbens&Monet w serwisie TripAdvisor, Booking, Google lub innym portalu, za którego pośrednictwem dokonywali Państwo rezerwacji.

Rubbens & Monet z lotu ptakaGorąco Polecam

Jestem tutaj już drugi raz. Wspaniałe miejsce na imprezy okolicznościowe, konferencje itp. Duży plac zabaw dla dzieci, oczko wodne, bardzo dużo roślinności, mini golf, duży parking. Super jedzenie, bardzo miła obsługa… 👍

Bolesław – Opinie Google

hotelu rubbens & monet zimąWspaniałe Chwile!

Razem z żoną spędziliśmy wspaniałe chwile w tym hotelu. Pokój czysty i pachnący. Super obsługa, bardzo fajna strefa wodna (basen i jacuzzi) śniadania super dla każdego coś dobrego. Bezpłatny parking. w koło lasy. Bardzo blisko do centrum Torunia. Polecam ten hotel!

Jerzy – TripAdvisor

pokój w hotelu monetPobyt w Hotelu Rubbens & Monet w Łysomicach k/Torunia

Pobyt w Państwa hotelu był dla nas bardzo przyjemny. Piękny wystrój, ładny i czysty pokój, obsługa bardzo miła i sympatyczna. Cieplutko będziemy wspominać pobyt w saunach i na basenie. Na pewno polecimy ten hotel znajomym. Sami też jeszcze do Państwa wrócimy. Dziękujemy obsłudze.

katarzyanag – TripAdvisor

recepcja w hotelu rubbens & monetPolecam

Śniadanie jako szwedzki stół było wyśmienite. Menu było bogate nawet nasza 7 latka wiecznie marudząca znalazła dla siebie. Kolacja pomimo późnej pory ponieważ czynna restauracja jest do 22 a my byliśmy na miejscu po 21, była bardzo dobra, pięknie podana i widać że świeżo przygotowana. Piękny ogród wokół hotelu. Naprawdę godne polecenia miejsce na wypad do Torunia. Dojazd do centrum Torunia w czasie kilku minut autem.

Barbara – Booking.com

Znakomity

Bardzo dobre śniadanie, bardzo miła obsługa

Mateusz – Booking.com

Czysto, smacznie

i przytulnie 🙂

Paweł – Booking.com

Coś wspaniałego pięknie,

smacznie, gustownie, miejsce mnie oczarowało.

Małgorzata – Opinie Google

Zapraszamy do polubienia naszego profilu w serwisach społecznościowych. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco z hotelowymi promocjami. Wszystkie informacje w pierwszej kolejności publikujemy w naszej witrynie i serwisach społecznościowych.