Opinie Naszych Gości

Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo nasz hotel.

Home / Hotel / Opinie Naszych Gości

Rekomendacje

Opinie o hotelu Rubbens & Monet

Na tej stronie poznają Państwo opinie o hotelu Rubbens & Monet pozostawione przez gości. Gorąco zachęcamy do zamieszczenia ocen z pobytu w hotelu Rubbens&Monet w serwisie TripAdvisor, Booking, Google+ lub innym portalu, za którego pośrednictwem dokonywali Państwo rezerwacji.

Rubbens & Monet z lotu ptakaGorąco Polecam

Znakomite miejsce na pobyt dla 2! Bardzo gustownie urządzone pokoje, strefa SPA pozwala na mile spędzone chwile faktycznie we 2 – obsługa w tej strefie również 1 klasa, Pani była bardzo pomocna! Obiadki przyrządzone przez kucharza bardzo starannie zrobione i smaczne, natomiast nad śniadaniami powinniście popracować… Obsługa z restauracji również służy z chęcią pomocą.

Flinstonka – TripAdvisor

hotelu rubbens & monet zimąWspaniałe Chwile!

Razem z żoną spędziliśmy wspaniałe chwile w tym hotelu. Pokój czysty i pachnący. Super obsługa, bardzo fajna strefa wodna (basen i jacuzzi) śniadania super dla każdego coś dobrego. Bezpłatny parking. w koło lasy. Bardzo blisko do centrum Torunia. Polecam ten hotel!

Jerzy – TripAdvisor

pokój w hotelu monetPobyt w Hotelu Rubbens & Monet w Łysomicach k/Torunia

Pobyt w Państwa hotelu był dla nas bardzo przyjemny. Piękny wystrój, ładny i czysty pokój, obsługa bardzo miła i sympatyczna. Cieplutko będziemy wspominać pobyt w saunach i na basenie. Na pewno polecimy ten hotel znajomym. Sami też jeszcze do Państwa wrócimy. Dziękujemy obsłudze.

katarzyanag – TripAdvisor

recepcja w hotelu rubbens & monetPolecam

Śniadanie jako szwedzki stół było wyśmienite. Menu było bogate nawet nasza 7 latka wiecznie marudząca znalazła dla siebie. Kolacja pomimo późnej pory ponieważ czynna restauracja jest do 22 a my byliśmy na miejscu po 21, była bardzo dobra, pięknie podana i widać że świeżo przygotowana. Piękny ogród wokół hotelu. Naprawdę godne polecenia miejsce na wypad do Torunia. Dojazd do centrum Torunia w czasie kilku minut autem.

Barbara – Booking.com

Znakomity

Bardzo dobre śniadanie, bardzo miła obsługa

Mateusz – Booking.com

Czysto, smacznie

i przytulnie 🙂

Paweł – Booking.com

Coś wspaniałego pięknie,

smacznie, gustownie, miejsce mnie oczarowało.

Małgorzata – Google+

Zapraszamy do polubienia naszego profilu w serwisach społecznościowych. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco z hotelowymi promocjami. Wszystkie informacje w pierwszej kolejności publikujemy w naszej witrynie i serwisach społecznościowych.