Sale Konferencyjne

Budynek Monet - kompleksu hotelowego Rubbens&Monet posiada 5 sal konferencyjnych z czego największa (Kwiatowa) posiada możliwość podziału na 3 mniejsze.

Home / Konferencje / Sale Konferencyjne

Sale Konferencyjne w Toruniu

Budynek Monet

Centrum konferencyjne Rubbens & Monet to jeden z największych tego typu obiektów w okolicy Torunia. Łączna powierzchnia, jaką zajmują sale konferencyjne w Toruniu wynosi 1700 m2. Największa sala o powierzchni blisko 700 m2 ma możliwość pomieszczenia ponad 500 osób w ustawieniu bankietowym.

Centrum szkoleniowe posiada 8 sal konferencyjnych. Wszystkie sale szkoleniowo-konferencyjne są klimatyzowane i na życzenie wyposażane w nowoczesny sprzęt multimedialny (projektor multimedialny). We wszystkich salach mamy dostęp do WiFi. Na  życzenie istnieje możliwość podłączenia Internetu przewodowego. W Hotelu Monet zastosowano w salach system ścian przesuwnych, co daje duża swobodę w łączeniu sal i tworzeniu dowolnej powierzchni dopasowanej do potrzeb odbywającego się eventu.

Sale konferencyjne znajdują się zarówno w budynku hotelu Rubbens jaki i hotelu Monet.
Kompleks hotelowy Rubbens&Monet, jako jeden z nielicznych obiektów, jest idealnym miejscem do przeprowadzania różnego rodzaju szkoleń i konferencji w Toruniu.

Poniżej znajduje się lista wszystkich dostępnych sal w hotelu Monet.

Zobacz Rubbens & Monet Centrum Hotelowo Konferencyjne w serwisie mojekonferencje.pl

Sprawdź Hotel Rubbens & Monet na stronie www.salebiznesowe.pl

Rzut sali przycisk

Rzut sali przycisk

Rzut sali przycisk