Pokoje Monet

Do Państwa dyspozycji oddajemy 180 miejsc w 54 pokojach i 3 apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem.

Home / Hotel / Pokoje Monet

Pokoje hotelowe w Toruniu

Pokoje Monet

Do Państwa dyspozycji oddajemy 180 miejsc w 54 pokojach i 3 apartamentach. Wszystkie pokoje hotelowe wyposażone są w łazienki z prysznicem. Wszystkie pokoje posiadają pojedyncze łóżka, które łączymy na życzenie gości.

Hotel dysponuje Restauracją i salami konferencyjnymi. Ponadto w hotelu Monet znajduje się kręgielnia z bilardem, ping-pongiem i piłkarzykami. Powierzchnia kręgielni (ponad 400 m2) stwarza świetne warunki do organizowania klimatycznych wieczorów panieńskich, kawalerskich,  lub spotkań w gronie przyjaciół. W obiekcie znajduje się winda. Przygotowano również pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Akceptujemy wyłącznie małe zwierzęta domowe, o wadze do 5 kg. Koszt pobytu zwierzęcia wynosi 40zł za dobę. Psy na terenie hotelu mogą przebywać tylko i wyłącznie na smyczy i kagańcu. Za wszelkie szkody spowodowane przez zwierzę odpowiedzialny jest jego właściciel. Do pobytu ze zwierzętami przeznaczone są tylko pokoje typu: Classic Rubbens oraz Standard Monet.

POKOJE EKO! Jako jedni z pierwszych w Polsce oferujemy, na życzenie Gości, pokoje EKO czyli pozbawione wszelkich urządzeń emitujących promieniowanie, które może być szkodliwe, takich jak odbiornik TV, monitory itp. Prawdziwy odpoczynek tylko w Pokoju EKO.

Jednocześnie informujemy, że Goście mogą bezpłatnie wypożyczyć odbiorniki TV na czas pobytu.