Sale weselne

Sale weselne hotelu Rubbens & Monet przygotowane są zarówno dla mniejszych, jak i większych wesel (nawet na 300 osób).

Home / Wesela / Sale weselne

Klimatyzowane i stylowe

Sale weselne Toruń

Sale weselne w hotelu Rubbens & Monet są jego olbrzymim atutem ze względu na ich nowoczesność i wyposażenie w klimatyzację. Świetnie nadają się do organizacji uroczystości weselnych. Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt. Łatwo je zaaranżować kierując się różnymi koncepcjami i pomysłami.

Każda posiada parkiet do tańca. Uroczystości weselne przygotowujemy na okrągłych stołach bankietowych – 10 i 12 osobowych.

Poniżej przedstawiamy zestawienie naszych sal.

Sala weselna Monet

Sala weselna o jasnym i przyjaznym wystroju. W sali Monet swobodnie można przygotować wesele nawet dla 300 osób, gdyż posiada 700 m2. Sala posiada klimatyzację i parkiet taneczny i znajduje się w części hotelu Monet. Sala ta powstaje dzięki połączeniu sali Kwiatowej z Restauracją.

Liczba osób: 300Metraż: 700 m2

Sala Kwiatowa Monet 380 m2

Sala weselna o jasnym przyjaznym wystroju. W sali Kwiatowej można przygotować wesele dla 130 osób. Sala posiada klimatyzację i parkiet taneczny i znajduje się w części hotelu Monet.

Liczba osób: 130Metraż: 380 m2

Restauracja Monet 280 m2

W tej sali weselnej miejsce znajdzie 80 gości weselnych. Sala połączona jest z przyległym tarasem, na którym można podziwiać bujne ogrody hotelu Rubbens & Monet. Sala posiada klimatyzację i parkiet taneczny i znajduje się w części hotelu Monet.

Sala Wielka Rubbens 480 m2

Sala weselna usytuowana na niskim parterze hotelu Rubbens. Sala nie posiada filarów, dzięki czemu wszyscy goście mogą czuć się komfortowo. Sala posiada klimatyzację i parkiet taneczny.

Liczba osób: 200Metraż 480 m2

Restauracja Rubbens 240 m2

Tu miejsce znajdzie 90 gości weselnych. Sala połączona jest z ukwieconym tarasem, na którym można zachwycić się zielonym otoczeniem hotelu Rubbens & Monet. Sala posiada klimatyzację i parkiet taneczny i znajduje się w części hotelu Rubbens.

Liczba osób: 100Metraż: 240 m2

Sala Kolumnowa Rubbens 200 m2

Ta sala usytuowana w hotelu Rubbens składa się z 2 pomieszczeń. Jedno z nich o wielkości 80 m2 świetnie nadaje się do przygotowanie bankietu. Maksymalna ilość gości, mogących korzystać z wesela na tej sali to 60 osób. Druga z sal bankietowych wykorzystana jest na parkiet taneczny. Sala posiada klimatyzację i parkiet taneczny i znajduje się w części hotelu Rubbens.

Liczba osób: 300Metraż 80 m2 – część bankietowa 120 m2 – część taneczno-wypoczynkowa

Sala Szklana Rubbens 90 m2

Wnętrze tej sali przypomina oranżerię.  Sala jest przeszklona i otoczona zielenią. Świetnie nadaje się do przygotowania klimatycznych spotkań i nadania im niespotykanej oprawy. Sala posiada klimatyzację i znajduje się w części hotelu Rubbens.

Sala nie posiada parkietu tanecznego dlatego nadaje się na organizację obiadów weselnych.

Liczba osób: 60Metraż: 90 m2

Zachęcamy do odwiedzin i sprawdzenia, jak nasze sale weselne wyglądają w rzeczywistości.

Rubbens&Monet w Łysomicach koło Torunia – idealne miejsce do organizacji Twojego przyjęcia weselnego.