Sale weselne

Sale weselne hotelu Rubbens & Monet przygotowane są zarówno dla mniejszych, jak i większych wesel (nawet na 300 osób).

Home / Wesela / Sale weselne

Klimatyzowane i stylowe

Sale weselne Toruń

Sale weselne w hotelu Rubbens & Monet są jego olbrzymim atutem ze względu na ich nowoczesność i wyposażenie w klimatyzację. Świetnie nadają się do organizacji uroczystości weselnych. Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt. Łatwo je zaaranżować kierując się różnymi koncepcjami i pomysłami.

Każda posiada parkiet do tańca. Uroczystości weselne przygotowujemy na okrągłych stołach bankietowych – 10 i 12 osobowych.

Poniżej przedstawiamy zestawienie naszych sal.

Sala weselna Monet

Sala weselna o jasnym i przyjaznym wystroju. W sali Monet swobodnie można przygotować wesele nawet dla 300 osób, gdyż posiada 700 m2. Sala posiada klimatyzację i parkiet taneczny i znajduje się w części hotelu Monet. Sala ta powstaje dzięki połączeniu sali Kwiatowej z Restauracją.

Liczba osób: 300Metraż: 700 m2

Sala Kwiatowa Monet

Sala weselna o jasnym przyjaznym wystroju. W sali Kwiatowej można przygotować wesele dla 130 osób. Sala posiada klimatyzację i parkiet taneczny i znajduje się w części hotelu Monet.

Liczba osób: 130Metraż: 380 m2

Restauracja Monet

W tej sali weselnej miejsce znajdzie 80 gości weselnych. Sala połączona jest z przyległym tarasem, na którym można podziwiać bujne ogrody hotelu Rubbens & Monet. Sala posiada klimatyzację i parkiet taneczny i znajduje się w części hotelu Monet.

Liczba osób: 80Metraż: 280 m2

Sala Wielka Rubbens

Sala weselna usytuowana na niskim parterze hotelu Rubbens. Sala nie posiada filarów, dzięki czemu wszyscy goście mogą czuć się komfortowo. Sala posiada klimatyzację i parkiet taneczny.

Liczba osób: 200Metraż 480 m2

Restauracja Rubbens

Tu miejsce znajdzie 90 gości weselnych. Sala połączona jest z ukwieconym tarasem, na którym można zachwycić się zielonym otoczeniem hotelu Rubbens & Monet. Sala posiada klimatyzację i parkiet taneczny i znajduje się w części hotelu Rubbens.

Liczba osób: 100Metraż: 240 m2

Sala Kolumnowa Rubbens

Ta sala usytuowana w hotelu Rubbens składa się z 2 pomieszczeń. Jedno z nich o wielkości 80 m2 świetnie nadaje się do przygotowanie bankietu. Maksymalna ilość gości, mogących korzystać z wesela na tej sali to 60 osób. Druga z sal bankietowych wykorzystana jest na parkiet taneczny. Sala posiada klimatyzację i parkiet taneczny i znajduje się w części hotelu Rubbens.

Liczba osób: 300Metraż 80 m2 – część bankietowa 120 m2 – część taneczno-wypoczynkowa

Sala Szklana Rubbens

Wnętrze tej sali przypomina oranżerię.  Sala jest przeszklona i otoczona zielenią. Świetnie nadaje się do przygotowania klimatycznych spotkań i nadania im niespotykanej oprawy. Sala posiada klimatyzację i znajduje się w części hotelu Rubbens.

Sala nie posiada parkietu tanecznego dlatego nadaje się na organizację obiadów weselnych.

Liczba osób: 60Metraż: 90 m2

Zachęcamy do odwiedzin i sprawdzenia, jak nasze sale weselne wyglądają w rzeczywistości.

Rubbens&Monet w Łysomicach koło Torunia – idealne miejsce do organizacji Twojego przyjęcia weselnego.