Opinie

Home / Wesela / Opinie

Wesela w Hotelu Rubbens&Monet

Opinie

Dziękujemy wszystkim Państwu za zaufanie jakim obdarzyliście nasz hotel. Osoby, które planują podjęcie współpracy z nami zapraszamy do zapoznania się z opiniami innych tych, którzy już mieli okazję korzystać z naszych usług.

Jednocześnie zapewniamy, że do każdej uroczystości weselnej podchodzimy indywidualnie i dbamy o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Gwarantem naszej jakości jest fakt, że w swojej karierze przeprowadziliśmy już ponad 500 wesel.

Anna i Krzysztof Petryk

Pani Małgorzata/Zarząd hotelu Rubbens&Monet

Wraz z żona chcielibyśmy podziękować za wspaniale zorganizowane przyjęcie weselne, które odbyło się w dniu dwudziestego czerwca. Pragnę rozpocząć podziękowanie od pani Małgorzaty Jędrzejewskiej, która była z nami od samego początku, kiedy tylko zarezerwowaliśmy miejsce na nasze wesele, ponad dwa lata temu. Bardzo urzekło nas podejście i profesjonalizm jaki od Pani otrzymaliśmy. Od samego początku czuliśmy się traktowani na najwyższym poziomie, wszystkie pomysły i uwagi Pani Małgorzaty były warte wysłuchania i rozpatrzenia. Nasze pytania kierowane do Pani były wysłuchiwane z zaangażowaniem i zainteresowaniem, jestem pod wrażeniem, że nawet najtrudniejsze zadania odebrała Pani jako wyzwanie i z uśmiechem na twarzy pomogła nam je osiągnąć.

Proszę wiedzieć, że część gości w trakcie wesela to doświadczeni pracownicy hotelarstwa i gastronomi. Wszyscy byli pod dużym wrażeniem w jaki sposób zorganizowaliście to wydarzenie. Dla niektórych osób z zagranicy to pierwszy raz okazja do zobaczenia w jaki sposób w Polsce traktuje się gości. Do dziś otrzymujemy gratulacje i pochwały za ten wieczór. Poziom jaki Wasze usługi dotarły do gości był naprawdę wysoki.

Pokoje były przygotowane w taki sposób jaki poprosiliśmy, wszystko było gotowe na przyjecie gości, każda prośba, kierowana do Waszego personelu była wykonana z uśmiechem na twarzy za co bardzo dziękujemy, a proszę wiedzieć, że nie było ich mało. Panie z obsługi, które były z nami w trakcie całego wesela zasługują na duże brawa. Dziękujemy im za wytrwałość i zaangażowanie.

Proszę przekazać moje osobiste podziękowania pracownikom kuchni. Z racji mojego zawodu oczekiwania gości były wysokie i zostały one osiągnięte w stu procentach!

Raz jeszcze, wraz z żona, rodzicami, rodziną, znajomymi i naszymi współpracownikami pragniemy podziękować i pogratulować tak wspaniale zorganizowanego wesela. Życzę z całego serca powodzenia w biznesie oraz owocnych lat. Jak tylko będziemy przejeżdżać obok Waszego hotelu na pewno będziemy z wielkim sentymentem wracać na kolacje oraz korzystać z Waszych usług. Proszę również używać moich danych osobistych jako referencji na przyszłość.

Monika i Karl Bulińscy wraz z rodzicami

Witam serdecznie,

Chcieliśmy bardzo podziękować Państwu za pomoc w organizacji naszego “idealnego wesela” w Państwa Restauracji dnia 17 maja 2014 r., a w szczególności Pani Małgosi, która wykazała się profesjonalizmem w każdym calu. Każdy detal i każda nasza prośba została spełniona w najwyższych standardach. Pani Małgosia służyła pomocą o każdej porze i w każdym momencie – jeszcze nie spotkałam się z takim zaangażowaniem, dbałością i starannością.

Zarówno my jak i nasi goście jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług, bardzo pysznego jedzenia, eleganckiego wystroju i uprzejmej obsługi. Wszystko było dopięte na ostatni guzik dzięki Państwa staraniom. Zgodnie twierdzimy, że taki pracownik jak Pani Małgosia to skarb 🙂

Nasi goście bardzo zachwalali Państwa restaurację, my również dalej przekazujemy same pozytywne opinie i z tego co wiem – nasi goście już dokonali kilku razerwacji w związku z różnymi wydarzeniami na przyszły rok.

Bardzo dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy!

Para młoda

“Jesteśmy Parą Młodą z dnia 1.06. W imieniu moim i Małżonka bardzo serdecznie chciałabym podziękować za wspaniale zorganizowane i przeprowadzone wesele. My jak i nasi goście jesteśmy bardzo zadowoleni z przygotowanych potraw. Obsługa Kelnerów i Kelnerek była na bardzo wysokim poziomie. W szczególny sposób chciałabym wyróżnić Panią Menadżer do spraw wesel Małgorzatę Nadwodną, która wspierała nas dobrą radą i własnym doświadczeniem, była gotowa na spotkanie o każdej porze. Jestem dość wymagającą osobą, a Pani Małgosia usatysfakcjonowała mnie i moje oczekiwania nie tylko w 100% ale i w 120% 🙂 . Dobraliście Państwo swój zespół pracowników idealnie i o takich pracowników należy dbać. Macie w nas stałych klientów. Jeśli pracownicy się nie zmienią my do Państwa na pewno wrócimy i polecimy znajomym.”

Katarzyna i Mariusz Urbańscy

Szanowni Państwo

Piątego maja odbyła się w Państwa lokalu nasza uroczystość weselna. Pragniemy Państwu bardzo serdecznie podziękować za wysoki poziom jej realizacji. Sala restauracyjna hotelu Monet, została wspaniale, elegancko i ze smakiem przystrojona, jedzenie było bardzo smaczne i było go naprawdę dużo. Kelnerzy pracowali sprawnie, byli pomocni i uprzejmi. Po uroczystości szybko i fachowo zapakowano nam pozostałe z imprezy jedzenie.

Apartament małżeński, który dostaliśmy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania i dosłownie “zaparł nam dech w piersiach”. Również nasi goście byli bardzo zadowoleni z zaoferowanych im pokoi.

Pragniemy zaznaczyć, że opisany sukces organizacyjny zawdzięczamy pani Małgosi Nadwodnej, która zawsze była dyspozycyjna i cierpliwie udzielała nam odpowiedzi na liczne pytania, wychodząc na przeciw naszym potrzebom. Nasze pierwsze spotkanie z panią Nadwodną, zrobiło na nas bardzo dobre wrażenie i ostatecznie przekonało nas do wyboru Państwa lokalu.  Współpraca z tak kompetentnym i rzeczowym menadżerem stanowiła dla nas przyjemność, zwłaszcza, iż zarówna ja jak i  współmałżonek nie mieszkamy w Toruniu i wiele spraw załatwialiśmy “na odległość”.

Dzięki Państwa profesjonalizmowi, wesele zapisało się nam w pamięci jako piękna, radosna i zorganizowana na najwyższym poziomie uroczystość, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Każdemu kto nas zapyta będziemy polecać Państwa usługi.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Malgorzata Zablocka Bernardo & Christophe Bernardo

Serdecznie dziekujemy za zorganizowanie przyjecia weselnego w hotelu-restauracji Rubbens, na sali kwiatowej w Monnet’cie w piatek 2 sierpnia 2013. Jestesmy szczegolnie wdzieczni pani Malgosi Nadwodnej, ktora z ogromnym zaazngazownaiem, perfekcyjnie przygotowala nam wesele, spelniajac wszelkie nasze oczekiwania. Zawsze usmiechnieta, mila, odpowiadajaca na kazdy mail i telefon, trzymala nadzor nad caloscia przygotowan i realizacja w dniu wesela. Zarowno my, para mloda jak i Rodzcie oraz wszyscy goscie bylismy bardzo zadowoleni z profesjonalnej i milej obslugi (kelnerzy, kuchnia, recepcja jak i smacznych serwowanych dan. Bedziemy polecac Wasz hotel restauracje znajomym, jako najlepszy w Torunskim. Pozdrawiamy i zyczymy pomyslnosci!