O hotelu

Hotel Rubbens&Monet w Łysomicach koło Torunia to doskonałe miejsce zarówno do wypoczynku, jak i organizacji wesela, a także szkolenia czy konferencji. Wśród atrakcji, w jakie wyposażony jest nasz hotel m.in. SPA, jacuzzi, kręgle, bilard, masaże.

Home / O hotelu

Monet & Rubbens

Hotel oddalony 2 kilometry od granic administracyjnych Torunia.

Dane kontaktowe hotelu Monet:
tel. +48 (56) 678 31 15,  +48 (56) 678 31 16, +48 (56) 678 30 15,
fax recepcja: +48 56 678 31 05
e-mail: recepcja@rubbens.pl

FGH KASKADA Sp.z o.o.
ul. Toruńska 10A, 87-148 Łysomice
droga 91 Toruń – Gdańsk

Hotel Monet&Rubbens*** w Łysomicach niedaleko Torunia, dzięki swojemu położeniu przy DK91, otoczeniu urokliwego łysomickiego lasu i wieloletnim przemyślanym inwestycjom jest idealną alternatywą dla położonych na toruńskiej starówce hoteli. Hotel Rubbens&Monet jest gwarantem jakości czego potwierdzeniem są liczne pozytywne opinie, setki zorganizowanych wesel, szkoleń oraz konferencji. 

Nasz hotel spisuje się jako świetne miejsce na noclegowej mapie Torunia. Kreatywność szefostwa połączona z dobrym zarządzaniem czyni z obiektu obiekt bezsprzecznie kompletny i w pełni satysfakcjonujący gości. Z małego rodzinnego biznesu hotel stał się prężnie działającym przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 60 wykwalifikowanych osób. Hotel Monet może poszczycić się 57 przytulnymi pokojami, które pozwalają nocować ponad 200 osobom!

Monet&Rubbens to także największe w okolicach Torunia centrum konferencyjne organizujące niezapomniane bale, szkolenia i sympozja. Atutami cechującymi hotel Monet jako solidnego i godnego zaufania gracza w toruńskim sektorze hotelarskim są przede wszystkim pochlebne opinie wystawiane przez naszych Gości oraz ogromna gama dodatkowych usług. Wymienić tu należy skrupulatnie pielęgnowane tereny zielone z kaskadami, polem do mini golfa, placem zabaw dla dzieci i kortem tenisowym. To nie wszystko, gdyż wewnątrz hotelu znajdziemy dwutorową kręgielnię ze stołami bilardowymi, piłkarzykami i dartem idealnie nadającą się do organizacji imprez oraz dyskotek. Kameralna strefa basenowa z saunami i salonem SPA pracującym na naturalnych kosmetykach i nowoczesnym sprzęcie gwarantują relaks połączony z niewątpliwie wyjątkowymi doznaniami.

Hotel jest wizytówką Torunia oraz okolic czego doświadczyć będą mogli Państwo decydując się na pobyt, do czego gorąco zachęcamy.

Nasza dewiza brzmi: Gościnność jest sztuką.
Hotel Monet: komfortowy nocleg pod Toruniem.

Honorujemy karty płatnicze: Eurocard, Maestro, MasterCard, PBK Styl, Visa, Visa Elektron, a także płatności Google Pay.