O hotelu

Hotel Rubbens&Monet w Łysomicach koło Torunia to doskonałe miejsce zarówno do wypoczynku, jak i organizacji wesela, a także szkolenia czy konferencji. Wśród atrakcji, w jakie wyposażony jest nasz hotel m.in. SPA, jacuzzi, kręgle, bilard, masaże.

Home / O hotelu

Rubbens & Monet

Hotel oddalony 2 kilometry
od granic administracyjnych Torunia.

Dane kontaktowe hotelu Rubbens & Monet:
tel. +48 (56) 678 31 15+48 (56) 678 31 16, +48 (56) 678 30 15,

fax recepcja: +48 56 678 31 05
e-mail: recepcja@rubbens.pl

Rubbens&Monet
ul. Toruńska 10A, 87-148 Łysomice
droga 91 Toruń – Gdańsk

Trzygwiazdkowy hotel Rubbens&Monet w Łysomicach koło Torunia, dzięki swojemu położeniu przy drodze krajowej 91, otoczeniu przepięknego łysomickiego lasu i wieloletnim przemyślanym inwestycjom jest idealną alternatywą dla drogich, położonych na przepięknej toruńskiej starówce hoteli. Hotel Rubbens&Monet jest gwarantem jakości czego potwierdzeniem są liczne pozytywne opinie, setki zorganizowanych wesel, szkoleń oraz konferencji. 

Hotel Rubbens&Monet spisuje się jako idealne miejsce na noclegowej mapie Torunia. Kreatywność szefostwa połączona z dobrym zarządzaniem czyni z obiektu hotel kompletny, który robi wszystko, aby sprostać potrzebom wymagających Gości, decydujących się na pobyt w Toruniu. Z małego rodzinnego biznesu hotel stał się prężnie działającym przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 60 wykwalifikowanych osób. Hotel Rubbens&Monet może poszczycić się 111 przytulnymi pokojami, które w komfortowych warunkach pozwalają nocować ponad 300 osobom!

Rubbens&Monet to nie tylko noclegi, to także największe w okolicach Torunia centrum konferencyjne organizujące niezapomniane bale, szkolenia i sympozja. Atutami cechującymi Rubbens&Monet jako solidnego i godnego zaufania gracza w toruńskim sektorze hotelarskim są pochlebne opinie wystawiane przez naszych Gości oraz ogromna gama dodatkowych usług oferowanych przez hotel; zaczynając od skrupulatnie pielęgnowanych terenów zielonych z kaskadami, polem do mini golfa, placem zabaw dla dzieci i kortem tenisowym brnąc aż do dwutorowej kręgielni ze stołami bilardowymi, piłkarzykami i dartem idealnie nadającej się do organizacji imprez oraz dyskotek. Kameralna strefa basenowa z saunami i salonem SPA pracującym na naturalnych kosmetykach i nowoczesnym sprzęcie gwarantują relaks połączony z niezapomnianymi doznaniami.

Rubbens & Monet jako hotel jest dobrą wizytówką miasta Torunia oraz jego okolic czego doświadczyć będą mogli Państwo decydując się na pobyt, do czego gorąco zachęcamy.

Nasza dewiza brzmi: Gościnność jest sztuką.
Hotel Rubbens & Monet: komfortowy nocleg pod Toruniem.

Honorujemy karty płatnicze: VISA & MASTER CARD