Wesela w Toruniu

Dzień ślubu i wesela jest niepowtarzalny bez względu na okoliczności. Doskonale to rozumiemy i wiemy, jak sprawić, by był to prawdziwie najpiękniejszy dzień w życiu.

Home / Wesela w Toruniu

Wymarzone przyjecie weselne

Wesela w Toruniu

Mamy świadomość jak ważnym dniem jest dzień zaślubin. Jeśli planujecie Państwo zorganizowanie uroczystości weselnej warto powierzyć jej przygotowanie osobom z jak największym doświadczeniem.

W ciągu ponad 20 lat naszej działalności zorganizowaliśmy już setki wesel i innych uroczystości rodzinnych takich jak chrzciny, urodziny, stypy czy uroczystości komunijne. Wszyscy gości wyrażali się z uznaniem i zadowoleniem o przygotowaniach, oprawie i pracowitości naszego personelu.

Olbrzymim atutem są także posiadane przez nas sale weselne. Świetnie nadają się, by zorganizować w nich wesela w Toruniu i okolicach.
Wszystkie sale są klimatyzowane. Każda posiada parkiet do tańca. Uroczystości weselne przygotowujemy na okrągłych stołach bankietowych – 10 i 12 osobowych. Dodatkową zaletą jest możliwość noclegu gości w pokojach znajdujących się w hotelu Rubbens & Monet. Posiadamy łącznie 110 pokoi i apartamentów, w których jesteśmy w stanie zakwaterować nawet 300 osób. Oferujemy preferencyjne ceny pokoi dla gości weselnych.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia terminu uroczystości!

Pani Daria

„Najlepsze jedzenie jakie miałam okazję jeść na weselu.. Ogród, sala niesamowity klimat. Polecam każdemu kto chce mieć wyjątkowe wesele z przepysznym jedzeniem.”