Wesela w Toruniu

Dzień ślubu i wesela jest niepowtarzalny bez względu na okoliczności. Doskonale to rozumiemy i wiemy, jak sprawić, by był to prawdziwie najpiękniejszy dzień w życiu.

Home / Wesela w Toruniu

Wymarzone przyjęcie weselne

Wesela w Toruniu

Mamy świadomość jak ważnym dniem jest dzień zaślubin. Jeśli planujecie Państwo zorganizowanie uroczystości weselnej warto powierzyć jej przygotowanie osobom z jak największym doświadczeniem.

W ciągu ponad 20 lat naszej działalności zorganizowaliśmy już setki wesel i innych uroczystości rodzinnych takich jak chrzciny, urodziny, stypy czy uroczystości komunijne. Wszyscy gości wyrażali się z uznaniem i zadowoleniem o przygotowaniach, oprawie i pracowitości naszego personelu.

Olbrzymim atutem są także posiadane przez nas sale weselne. Świetnie nadają się, by zorganizować w nich wesela w Toruniu i okolicach.
Wszystkie sale są klimatyzowane. Każda posiada parkiet do tańca. Uroczystości weselne przygotowujemy na okrągłych stołach bankietowych – 10 i 12 osobowych. Dodatkową zaletą jest możliwość noclegu gości w pokojach znajdujących się w hotelu  Monet. Posiadamy łącznie 57 pokoi i apartamentów, w których jesteśmy w stanie zakwaterować nawet 200 osób. Oferujemy preferencyjne ceny pokoi dla gości weselnych.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia terminu uroczystości:

Małgorzata Jędrzejewska

e-mail: rubbens@rubbens.pl
tel. kom. 781 950 828

Daria

„Najlepsze jedzenie jakie miałam okazję jeść na weselu.. Ogród, sala niesamowity klimat. Polecam każdemu kto chce mieć wyjątkowe wesele z przepysznym jedzeniem.”

Krzysztof

“Szukając informacji na temat wesel w tym miejscu- opinie były albo bardzo nieaktualne albo jedynie pozytywne. W dzisiejszych czasach nieufnie podchodzi się do wypowiedzi z internetu, jednak mam nadzieję, że pomożemy komuś podjąć słuszną decyzję. Wszystko, co możemy napisać jest naprawdę pozytywne, ponieważ cała obsługa wesela jest personelem nie tylko profesjonalnym, ale również sympatycznym i uśmiechniętym (nawet, gdy weselnicy bawią się ponad wyznaczony czas). Nie zabrakło niczego, jedzenie było wyśmienite, porcje (po gramaturze baliśmy się, że nie starczy ;D) były takie, że przekąski zimne zostały prawie nieruszone ;D Pokaz fajerwerków był niesamowity, a najważniejsze, że jako Para Młoda (mająca wiele pytań- dziękujemy za cierpliwość ;D ) nie musieliśmy się niczym martwić. Wszystko było na głowie pani Małgorzaty, która rozwiała nasze wszystkie wątpliwości i obawy. Dziękujemy pani Małgorzacie oraz całemu personelowi za wymarzone wesele-jak z bajki. Polecamy gorąco to miejsce! Para Młoda 12.07.19”