Pakiety wakacyjne 2019

Oferty specjalne

Pakiety wakacyjne

Lipiec i sierpień to co roku okres wzmożonych wyjazdów wakacyjnych, czemu sprzyja piękna i ciepła pogoda, czas wolny od zajęć szkolnych, a więc idealna pora na zasłużony urlop. Dlatego bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, doskonałej lokalizacji dzielącej hotel jedynie o 6 km od centrum Torunia, chcemy zaproponować ofertę tanich wczasów w Toruniu z licznymi atrakcjami oferowanymi przez Hotel.

Rubbens&Monet jest idealnym miejscem na spędzenie rodzinnych wakacji. Kompleks otoczony jest lasem, co pozwala obcować z naturą podczas wielogodzinnych spacerów. Sam hotel będący idealną alternatywą dla zatłoczonego podczas sezonu wakacyjnego centrum Torunia, oprócz możliwości wyciszenia na powierzchni 25 tys m2 ogrodu z kaskadami i oczkami wodnymi, oferuje swoim Gościom bezpłatny parking, strefę AQUA z basenem, Jacuzzi oraz sauną fińską i  InfraRED. Osoby lubiące aktywność fizyczną na pewno nie będą się nudzić. Przed obiektem do dyspozycji Gości jest 18 dołkowe pole do gry w minigolfa, pełnowymiarowy kort do gry w tenisa z boiskiem do koszykówki oraz usytuowane na terenie zielonym miejsce do gry w siatkówkę. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw ze zjeżdżalnią oraz trampolinę, z której najmłodsi korzystają wyjątkowo chętnie.

Jedyne czego nie jesteśmy w stanie zagwarantować podczas wakacji to ciągłych słonecznych i ciepłych dni, ale i na niekorzystne warunki pogodowe mamy rozwiązanie. Wyśmienita kuchnia hotelowej restauracji z sezonowo zmieniającą się kartą, kameralny i nowoczesny salon SPA z pobudzającymi zmysły owocowymi kąpielami na pewno będą w stanie to wynagrodzić. Miłośnicy gier klubowych mogą korzystać z kręgielni z bilardem, ping-pongiem oraz piłkarzykami.

Każdy wyjeżdżając na wakacje liczy się ze sporymi kosztami dlatego aby rozproszyć te obawy już teraz proponujemy tanie wakacyjne noclegi w komfortowych warunkach w pokojach z łazienką i dostępem do internetu. Nie masz pomysłu na wakacje 2019? Zabierz rodzinę, przyjaciół i przyjedź do hotelu Rubbens&Monet w Łysomicach koło Torunia, oddalonego tylko o 6 km od Starego Miasta. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia!

OFERTA WAKACYJNA OBEJMUJE:

– noclegi w komfortowych pokojach,

– bogate śniadania w formie bufetu,

– nielimitowany dostęp do basenu z jacuzzi

– nielimitowany dostęp do pola mini-golfowego

– możliwość darmowego dostępu do kortu tenisowego przez godzinę dziennie. (o ile jest dostępny – wymagana wcześniejsza rezerwacja)

– powyżej 3 noclegów darmowa godzina gry w kręgle.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ROZSZERZENIA PAKIETU WAKACYJNEGO O DODATKI W WYJĄTKOWYCH PROMOCYJNYCH CENACH:

– obiadokolacja w kwocie 50 zł za osobę ze specjalnie skomponowanej karty menu (35zł dziecko)

– godzina gry w kręgle niezależnie od dnia tygodnia 32 zł

– 40 minutowy masaż olejkiem dla dwóch osób 210 zł

– Kąpiel SPA dla dwojga 130 zł

– nielimitowany dostęp do strefy saun 25 zł za pokój.

Rezerwacji pakietu można dokonywać: telefonicznie: 56 678 31 15,

za pośrednictwem naszego systemu rezerwacji – ONLINE
wymagamy 50% bezzwrotnej przedpłaty.

Minimalna liczba noclegów pozwalająca na skorzystanie z promocji to 2.

DŁUŻEJ = TANIEJ