pakiety pobytowe hotel rubbens monetCieszymy się z Twoich odwiedzin. Sprawdź, jakie obecnie propozycje specjalne u nas obowiązują. 


 

.

spa wellness rubbens monetRelaksujące masaże, zabiegi SPA czy pobyt w saunie wpływają pozytywnie na zdrowia, a także sprawiają, że wypoczynek jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Sprawdź, jakie pakiety przygotowaliśmy.


 

rubbens monet restauracjaRestauracja hotelu Rubbens & Monet to miejsce, gdzie słowa “dobry smak” nabierają nowego znaczenia. Przepyszna kuchnia polska i międzynarodowa. Dania przyrządzone z najwyższą starannością.


 

wesela w toruniu rubbensPieczołowicie dbamy o każdy detal Państwa wesela. Począwszy od menu weselnego, poprzez przygotowanie sali, po dekoracje. Doskonała kuchnia i profesjonalna obsługa kelnerska.


 

oferta konferencyjna hotelu rubbensCentrum szkoleniowe w hotelu Rubbens & Monet posiada 8 sal konferencyjnych. Ich łączna powierzchnia wynosi 1700 m2. Największa sala o powierzchni blisko 700 m2 ma możliwość pomieszczenia ponad 500 osób w ustawieniu bankietowym. Wszystkie sale szkoleniowe są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny i dostęp do WiFi. Na  życzenie istnieje możliwość podłączenia Internetu przewodowego.


 

Gościnność jest sztuką

Zapraszamy do spędzenia wolnego czasu w malowniczo położonym hotelu Rubbens & Monet oddalonym niespełna 6 kilometrów od serca toruńskiej starówki. Kompleks otoczony jest lasem i znajduje się przy drodze krajowej nr 91. Dzięki swojej lokalizacji hotel Rubbens & Monet jest idealnym miejscem do wypoczynku oraz organizacji uroczystości rodzinnych czy firmowych. Hotel posiada ogromne możliwości konferencyjne (7 klimatyzowanych sal o łącznej powierzchni ponad 1700m2) dzięki czemu plasuje się w ścisłej czołówce na eventowej mapie Torunia. Domeną Hotelu Rubbens & Monet jest wyśmienita kuchnia. Obiekt dysponuje 111 komfortowymi pokojami z łazienką, które są w stanie pomieścić nawet 300 osób oraz dostępem do bezpłatnego, bezprzewodowego internetu.
Hotel, jako jeden z niewielu w okolicy, oferuje swoim Gościom wiele dodatkowych usług i udogodnień. Relaksu uświadczą Państwo w salonie SPA, zaś kameralny basen z jacuzzi i saunami jest gwarancją odprężenia. Dla osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu przygotowaliśmy kort tenisowy z mączki ceglanej oraz 18 dołkowe pole do minigolfa.
Do Państwa dyspozycji oddajemy również klub z kręgielnią, bilardem, piłkarzykami i ping-pongiem. W trosce o jak najwyższy komfort naszych Gości zapewniamy bezpłatny parking. Rubbens & Monet składa się z 2 obiektów położonych obok siebie. Budynki połączone są przejściem nadziemnym. Każdy z nich posiada swój niepowtarzalny klimat.

Informacje

Ciekawostki

0 Liczba kilometrów od centrum Torunia
0 Liczba sal konferencyjnych
0 Liczba zorganizowanych wesel
0 Liczba pokoi

Lokalizacja

Północno-centralna Polska

rubbens&monet hotel położenie

Klienci

Opinie

Napisz do nas!
close slider
Imię i nazwisko (wymagane)