Kąpiele SPA

Spędź zmysłowe chwile razem ze swoim partnerem. Zamów salon kąpielowy z jacuzzi na wyłączność.

Home / SPA & Wellness / Kąpiele SPA

Czas na zdrowy relaks

Kąpiel SPA dla dwojga

Kąpiel SPA ma niezwykle ożywcze działanie na naszą skórę. Ujędrnia ją, odżywia i pomaga opóźnić procesy starzenia się. Ponadto, dostarcza wiele relaksu i ukojenia dla skołatanych codziennymi problemami nerwów.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy atrakcję w postaci kąpieli SPA.

W 20 metrowym salonie znajdziecie Państwo jacuzzi. Pomieszczenie wynajmowane jest na wyłączność. Warto skorzystać z różnorodnej oferty kąpieli.

Czym jest kąpiel SPA?

Kąpiel SPA to zanurzenie się w ciepłej wodzie, do której dodano odpowiednio skomponowanej mieszaniny olejków. Para zapachowa wydzielana przez olejki eteryczne ma w połączeniu z wodą  działanie ożywcze lub relaksujące oraz witalizujące. Dobroczynne działanie ciepłej wody i lecznicza siła aromatycznych olejków czyni z kąpieli zabieg niesamowicie pożyteczny dla organizmu. Olejki po zetknięciu z powierzchnią skóry, szybko przenikają przez skórę dostają się do limfy i krwiobiegu.

Dlaczego warto?

-kąpiel SPA sprawi, że rozluźnisz napięte mięśnie, zapomnisz o codziennych problemach, stracisz poczucie konieczności zajrzenia do internetu w telefonie,
-okazja do niesamowitych chwil w towarzystwie bliskiej osoby,
-doskonały upominek, który przypadnie do gustu każdemu.

Cena: 190 zł/60 min*.

Serdecznie zapraszamy!

*W podanej cenie otrzymujecie Państwo: gratis jednorazowe wejście na basen (w dniu kąpieli), a także niespodzianki.

Na czas kąpieli składa się przygotowanie, rzeczywisty czas oraz krótki okres po jej zakończeniu.

Terminy odbycia kąpieli należy ustalać z recepcją pod numerem telefonu: +48 56-678-31-15 lub adresem: recepcja@rubbens.pl.