Imprezy okolicznościowe

Home / Wesela / Imprezy okolicznościowe

Chrzty, stypy, urodziny…

Organizacja imprez okolicznościowych

Organizacja imprez okolicznościowych takich jak studniówki, chrzty, komunie, stypy czy urodziny oraz wieczory panieńskie/kawalerskie to mocna strona hotelu Rubbens & Monet. Posiadamy 8 sal i dwie restauracje, stworzone dla organizacji tego typu wydarzeń. Wszystkie sale są klimatyzowane, a doświadczona i kompetentna obsługa sprawi, że wszyscy goście będą zadowoleni z zorganizowanej przez nas uroczystości.

Studniówki

Hotel Rubbens&Monet jest wyposażony w dwie duże sale, które z łatwością pomieszczą wszystkich gości studniówki. Ponadto smaczne jedzenie, dobra lokalizacja i parking pod hotelem mieszczący nawet 200 aut sprawiają, że nasz obiekt jest dobrze dopasowany do zabawy studniówkowej.

W celu wyceny niniejszej imprezy prosimy o KONTAKT.

Urodziny, chrzty i inne uroczystości

Wyprawienie małego bankietu z okazji chrztu czy pierwszej komunii świętej potęguje naszą radość i daje sposobność podzielenia się pozytywnymi emocjami z naszymi bliskimi i przyjaciółmi. Serdecznie zapraszamy do organizacji takich spotkań w naszym hotelu.

W celu wyceny niniejszej imprezy prosimy o KONTAKT.

Stypy

W naszym życiu spotykamy się z przykrymi sytuacjami takimi jak śmierć bliskich. W atmosferze szacunku możecie Państwo, za naszym pośrednictwem, przygotować poczęstunek dla rodziny i gości. Menu od 60 zł/osobę.

W celu wyceny niniejszej imprezy prosimy o KONTAKT

Wieczory kawalerskie/panieńskie

Noc pełna wrażeń? Ostatnie chwile wolności? Zachęcamy do organizacji tych wyjątkowych imprez w naszym klubie. Sala dla 100 osób z dyskoteką i parkietem tanecznym.  Przy okazji imprez zachęcamy do wykorzystania pozostałych atrakcji Rubbens & Monet – basenjacuzzisauny. Na życzenie realizujemy indywidualne marzenia. W Bowl Club znajduje się także drink bar.
W celu wyceny niniejszej imprezy prosimy o KONTAKT.